Zakupy bez gotówki

Zakupybezgotowki.pl z szansą na Forda lub Ipada

Zakupybezgotowki.pl, to strona na której można rejestrować dowody zakupu kartą i wziąć udział w atrakcyjnej loterii. Wygranymi są 42 Fordy Focus Trend i 168 Ipadów mini 4. Transakcje biorące udział w loterii powinny być dokonane kartami Visa lub MasterCard. Punkty handlowe z których akceptowalne będą dowody sprzedaży, to Media Markt, Saturn, Biedronka, dowolna stacja paliw sieci Lukoil, Selgros i Hebe. Rejestracja na stronie zakupybezgotowki.pl polega na podaniu imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail, miejsca dokonania transakcji – firmy biorącej udział w loterii, numeru rachunku zakupu kartą, kwity transakcji, daty jej dokonania, numeru urządzenia a także nazwy banku – wydawcy karty.
Potwierdzenie przesłania formularza otrzymamy na adres e-mailowy. Udział w losowaniu biorą pojedyncze 10 złotowe kwoty z opłaconych rachunków zaokrąglone w górę. Jeśli, na przykład opłacona kwota wynosi 150,50 złotych – udział w losowaniu bierze 160 16 losów loteryjnych. Loteria trwa od 29 stycznia do 5 maja – do końcowego momentu rozpatrywania reklamacji , zaś transakcje możemy zgłaszać na stronie zakupybezgotowki.pl do 12 marca 2016 roku.

9 przemyśleń nt. „Zakupybezgotowki.pl z szansą na Forda lub Ipada

  1. Opreacja przebiega o wiele szybciej niż płatnośc gotówką

 1. Płacąc kartą jest bezpiczniejsza…nie wyobrażam sobie jak by miało ich nie być…

 2. bez portfela
  bez drobnych
  tylko karta to zakupy bez problemów czysta przyjemność

 3. Robiąc zakupy w Biedronce-płacę tylko kartą ,jest szybko i wygodnie.To tak jak z telefonami komórkowymi,masz zawsze przy sobie.

 4. Dokonuję zakupów jeden lub dwa razy dziennie w sklepie Biedronka płacę tylko kartą Visa lub MasterCard- jest bardzo wygodnie, sprawnie i biezpecznie. Nie noszę portmonetki ani gatówki, co jest bardzo bezpieczne. Polecam wszystkim.

 5. Płacę karta wszedzie ,gdzie to mozliwe. Wygodnie i sprawnie.Od kiedy zaczełam pracowac i mam konto , dostalam karte mam ja przy sobie i nia operuje. Taki aniol stroz, jest zawsze i wszedzie .

 6. Zakupy na kartę to codzienność.Ten sposób zakupów jest bardzo wygodny.

Możliwość komentowania jest wyłączona.