2000 pozyczki nowe

Darmowa pożyczka w Banku BGŻ. Nawet 2000 zł pożyczki za darmo

Darmowa pożyczka w banku? To się rzadko zdarza.

Tym razem jesteśmy świadkami promocji, którą przeprowadza Bank BGŻ. Do 31 marca 2014 roku lub do momentu udzielenia 5000 pożyczek w ramach promocji, możemy pożyczyć, nawet 2000 złotych za darmo.

Główne parametry darmowej pożyczki:

– zerowe oprocentowanie

– prowizja: 0 zł

– brak ubezpieczenia i innych zabezpieczeń

– okres spłaty pożyczki: od 3 do 12 miesięcy

– uproszczone procedury zaciągania pożyczki – wystarczy dowód osobisty

– brak zobowiązań kredytowych klienta w Banku BGŻ  na dzień wnioskowania o pożyczkę.

Oferta wydaję się być bardzo atrakcyjną, zarówno w porównaniu do poczynań konkurencji bankowej, jak też firm pożyczkowych, które realizują tego typu pożyczki (dla nowych klientów), jednakże z o wiele krótszym okresem pożyczkowym. Dwunasto miesięczny okres spłaty jest w tutaj bezkonkurencyjny w porównaniu do miesięcznych lub nieco dłuższych, jak ma to miejsce w przypadku chwilówek.

Darmowa pożyczka oferowana przez Bank BGŻ może być doskonałym i nie wiążącym się z kosztami sposobem sfinansowania bieżących wydatków. Może też być bezpłatnym kapitałem do zainwestowania na rok czasu, chociaż przy dzisiejszych stawkach oprocentowania depozytów nie należy spodziewać się kokosów. Bardziej korzystną rolą dla pożyczonych pieniędzy, wydaje się być możliwość sfinansowania odkładanych zakupów, na przykład pralki lub telewizora. Darmowa pożyczka może pełnić tu rolę prawdziwego zakupu na raty 0%.    

Powiązane wpisy: