Darmowa pożyczka w Providencie na 28 dni

Darmowa pożyczka jako zachęta do skorzystania z oferty Providenta, to efekt promocji skierowanej obecnie do pożyczkobiorców, której ważność upływa 10 grudnia bieżącego roku.


Do tego dnia, wszystkie zaciągnięte od teraz pożyczki w Providencie, mogą być zwrócone bez żadnych dodatkowych kosztów w terminie 28 dni.

Provident nie nazywa tak swojej promocji (darmowa pożyczka), motywując jej wprowadzenie chęcią pozyskania nowych klientów i udostępnienia im usługi finansowej, serwowanej na najwyższym poziomie. Promocja niesie ze sobą też dwudziestoośmiodniowy okres bezodsetkowy, który skusi zapewne wielu poszukujących korzystnej pożyczki w „najgorętszym”, zakupowym okresie roku.

 Na ten właśnie czas, darmowa pożyczka Providenta, wydaje się być doskonałym sposobem na zasilenie portfela i sfinansowanie świątecznych zakupów i prezentów.

Ten sposób na pozyskiwanie nowych pożyczkobiorców, to kolejna z gratisowych pożyczek, serwowanych głównie przez firmy pożyczkowe wchodzące n polski rynek. Jak widać , staje się też ona udziałem ich konkurentów, których staż na rynku jest dość długi.

Po ten sposób promocji sięga też Provident – jedna z najdłużej działających (od 15 lat)na polskim rynku firm pożyczkowych. Mimo wprowadzania przez konkurencję super szybkich pożyczek wysyłanych na konto klienta, Provident nadal hołduje zasadzie indywidualnego podejścia do pożyczkodawcy. Schemat umawiania spotkań przez doradców klienta i udzielania pożyczek w domu osób wnioskujących o pożyczenie pieniędzy, wydaje się być utartym i sprawdzonym sposobem. Szczególnie w segmencie osób nieobeznanych z komputerem lub nieposiadających konta w banku, darmowa pożyczka Providenta, może okazać się wziętym produktem w końcówce mijającego roku.

Na co należy zwrócić uwagę, zaciągając ten rodzaj pożyczki gotówkowej?

Zasadnicza rzecz, której należy przestrzegać i aby stało się tak, że darmowa pożyczka będzie, naprawdę darmowa – to konieczność jej oddania w nieprzekraczalnym terminie 28 dni od daty jej zaciągnięcia. Odstąpienie od umowy w powyższym terminie, rodzić będzie jedynie skutek oddania pożyczonych pieniędzy i nie poniesienia żadnych dodatkowych kosztów.

Przypominamy, że wyżej opisaną ofertę, Provident kieruje jedynie do nowych klientów, którzy nie korzystali jeszcze do tej pory z jego usług. 

Powiązane wpisy: