najlepsze oferty prepaid

Dwie najlepsze oferty prepaid do 29 złotych

Opracowanie poniższe na najlepsze oferty prepaid, to wynik moich poszukiwań najtańszych i najbardziej optymalnych taryf polskich operatorów telefonicznych. Z rozmysłem wyłączyłem z tych poszukiwań oferty abonamentowe, ceniąc sobie swobodę wyboru, zarówno pod względem ceny, jak i czasu, kiedy mogę tego dokonać. Nie lubię wiązać się długimi umowami, tym bardziej, iż na rynku z miesiąca na miesiąc pojawiają się atrakcyjne oferty przedpłacone.

Szczyt niegdysiejszych marzeń – nielimitowane rozmowy w prepaidzie, staje się dziś faktem. Bez trudu znajdziemy takie taryfy, nawet za kilkanaście złotych na miesiąc. Jeżeli zależy nam na nielimitowanych rozmowach do wszystkich sieci łącznie ze stacjonarnymi – znalezienie takiej oferty za mniejsze lub większe pieniądze nie będzie problemem. Dla mobilnych użytkowników niezbędnym będzie jeszcze wystarczający pakiet internetowy. Zwiększa to cenę miesięcznych płatności, ale w czasie rosnącej przewagi smartfonów nad tradycyjnymi komórkami , ta funkcjonalność wydaje się być must have.

Operatorzy w swych cennikach podają także wielkości pakietów smsowych. Nie wydaje mi się ta usługa niezbędną i przesądzającą o wyborze danej taryfy w dobie facebooka i komunikatorów internetowych. Chyba, że ktoś non stop wysyła i odbiera smsy…

Mój wybór na najlepsze oferty prepaid padł na dwie firmy, które oferują najlepsze taryfy uwzględniające nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych a także wystarczający pakiet na połączenia internetowe. Krótka charakterystyka tych ofert przedstawia się następująco:

Najlepsze oferty prepaid w Virgine Mobile – pakiet BEZLIMITU za 29 złotych

  • minuty do wszystkich – bez limitu
  • minuty na telefony stacjonarne  – bez limitu
  • minuty do Virgin i Play – bez limitu
  • internet 4G LTE w telefonie – 2 GB
  • smsy – bez limitu

Pakiety u tego operatora mają miesięczną ważność i są samoodnawialne. Użytkownicy nie płacą za połączenia internetowe z Facebookiem, Messengerem, Twiterem, Gadu Gadu, ask.fm a także z Aplikacją Klubu Virgin. Po wykorzystaniu 2 GB Internetu, połączenie nadal jest aktywne w postaci lejka z mniejszą prędkością przesyłu danych. Każde doładowanie przedłuża ważność konta o 365 dni. Użytkownicy oferty maja także dostęp do bonusów wynikających z programu rabatowego u wybranych kooperantów.

Najlepsze oferty prepaid w Red Bull Mobile – 7 dni bez limitów i Internet 700 MB za 7 złotych – na niespełna miesiąc (28 dni) włączany 4 razy, co daje 28 złotych za nielimitowane rozmowy do wszystkich i 2,8 GB Internetu. Pakiety włączamy kodem: *111*615*1#. Jest trochę z tym zabawy. W zamian otrzymujemy:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich
  • nielimitowane smsy
  • Internet 2,8 GB

Czy można taniej?

Tak. W bardzo prosty sposób. Niezbędny do tego będzie telefon z dual sim i połączenie z darmowym Internetem za pomocą Aero2. Optymalną w tym przypadku może być oferta Nju Mobile z darmowymi rozmowami do komórkowych za 19 złotych na miesiąc.

Powiązane wpisy: