kody rabatowe za platnosci karta visa

Kody rabatowe za płatności kartą visa w Biedronce i na Orlenie

Od dziś do 28 czerwca trwać będzie akcja promocyjna visy: „Płać kartą visa na stacjach ORLEN lub w sklepach Biedronka i wybieraj swoje powody do radości !”. Za każdą płatność visą za paliwo na stacjach ORLEN i prawie wszystkie zakupy w Biedronce, otrzymamy kod promocyjny, który możemy wymienić na rabat u wybranych partnerów. Z promocji w Biedronce wyłączone są zakupy alkoholu, wyrobów tytoniowych, mleka dla niemowląt i leków. Niezależnie od kwoty zakupów opłaconych kartą visa otrzymujemy kod promocyjny, który należy wysłać SMS-em lub poprzez stronę internetową do wybranego partnera promocji. Są nimi:

  • INTERSPORT – 20% rabatu na nieprzecenioną odzież i obuwie,
  • CINEMA CITY – bilet do kina za 15 złotych. Oferta dotyczy seansów 2D,
  • ORLEN – 10 groszy taniej za każdy litr paliwa Verva,
  • C&A – 25% rabatu na dowolny nieprzeceniony produkt,
  • Allegro – 20 złotych zniżki za dokonane zakupy za minimum 100 zł przez aplikację mobilną,
  • Stop Cafe – drugi gorący napój 210 ml za 1 złoty,
  • Praktiker – 20 złotych rabatu za zakupy za minimum 20 złotych,
  • Telepizza – 3 pizze w cenie 1-ej, opłata dotyczy małych i średnich pizz z minimum dwoma składnikami.

Płatności u partnerów promocji możemy dokonywać w dowolnej formie. Ilość kodów rabatowych do wykorzystania jest nieograniczona. Możemy z nich korzystać indywidualnie, jak też przekazać wybranej osobie. Zakupy promocyjne w Biedronce i na ORLENIE mogą być dokonane dowolną kartą visa.

Niewątpliwą zaletą promocji jest fakt, iż kwalifikują się do niej, nawet najmniejsze kwotowo zakupy i nieograniczona ilościowo możliwość korzystania z niej. Kupując przysłowiowego lizaka lub gumę do żucia w Biedronce nabywamy prawo do rabatu z powyższej listy.

Czas trwania akcji – do 28 czerwca. Kody otrzymane za zakupy można rejestrować do 12 lipca 2015 roku – po tym dniu tracą ważność. Organizator udostępnia szczegóły promocji na stronie http://nagrody.visa.pl

Powiązane wpisy: