wymarzone konto

Lokata 6% i wymarzone konto

Lokata 6%, to profit z racji otwarcia konta po wcześniejszym wypełnieniu ankiety dystrybuowanej przez anonimowy, jak na obecną chwilę bank w internecie. W ankiecie jesteśmy pytani o nasze preferencje dotyczące rachunku osobistego i zachęcani do jego otwarcia i reklamowania go wśród znajomych.

Otwarcie konta poprzez link otrzymany w mailu i skuteczne zachęcenie do podpisywania umowy o konto jak największej liczby osób, to także warunek zwiększający nasze szanse na wygranie – otrzymanie atrakcyjnych nagród. Są nimi produkty firmy Samsung: TV Samsung 6” Curve, Telefon Samsung GALAXY Note 4, Tablet Samsung GALAXY Tab S 10,5 AMOLED, Telefon Samsung GALAXY S5 i telefon Samsung GALAXY Alpha.

W ankiecie jesteśmy pytani o nasze preferencje dotyczące oprocentowania konta, pobierania za nie opłat, darmową wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju, warunki prowadzenia konta, oferty dostępne dla wszystkich – nie tylko nowych klientów, o oprocentowanie rachunku i o dodatkowe cechy konta do wpisania w odpowiednim polu.

Lokata 6% jest nagrodą gwarantowaną. Otrzymujemy także propozycję założenia wymarzonego konta, aczkolwiek bez gwarancji spełnienia wszystkich naszych kryteriów zaznaczonych i wpisanych w ankiecie. Do końca też nie wiadomo, który z polskich banków zlecił przeprowadzenie tego konkursu – występuje on incognito.

Dyskusyjnym może być też podawanie w ankiecie swoich danych osobowych. Tak naprawdę na obecną chwilę nie wiemy, który bank będzie w ich posiadaniu z możliwością wysyłek na nasz adres e-mail ofert handlowych. Zyskujemy jedynie (lub aż) szansę na założenie konta z atrakcyjnymi parametrami. W dobie rosnących kosztów rachunków osobistych i opłat wprowadzanych przez banki, może to być kuszącą alternatywą dla osób niezadowolonych z posiadanych kont. Wyłączeni są tu posiadacze ROR-ów banku, który zlecił przeprowadzenie ankiety. Ale o tym dowiemy się w momencie wysyłki emaili przez bank.

Niezmiennie atrakcyjną pozostaje gwarantowana wygrana – lokata 6%. Możemy na nią przeznaczyć od 1000 do 20 000 złotych na okres trzech miesięcy. Na obecną chwilę jest to oferta bezkonkurencyjna na rynku.

Powyższy konkurs przeprowadza firma Novem z Krakowa. Ankietę możemy wypełnić na stronie www.wymarzonekonto.pl do końca lutego bieżącego roku.  

Powiązane wpisy: