MasterCard – wygraj nagrodę za 94 444 złote

MasterCard organizuje po raz kolejny loterię z atrakcyjną nagrodą, którą w tym przypadku jest wycieczka dla dwóch osób na Antarktydę. Próżno szukać podobnej oferty w propozycjach biur podróży, co czyni wygraną wyjątkową okazją na podróż życia. Warunki udziału w loterii są banalnie proste. Wystarczy rejestrować transakcje kartą World MasterCard na stronie organizatora loterii. Biorą w niej udział wszystkie płatności kartą bez względu na kwotę transakcji.  To, czy płacimy kartą za zakupy lub usługi w kwocie kilku, kilkunastu, czy kilkudziesięciu złotych – wszystkie płatności możemy zgłosić w loterii.

Najwygodniej jest zarejestrować się na stronie organizatora: worldpromocja.pl, aby nie wpisywać za każdym razem danych osobowych właściciela karty płatniczej. Po dokonaniu rejestracji otrzymamy na skrzynkę mailową link aktywacyjny, który umożliwi nam rejestrowanie płatności kartą MasterCard z wymogiem podania jedynie daty płatności, jej kwoty i nazwy banku, który wydał nam kartę. Potwierdzenia płatności z terminala POS musimy zachować w celu ewentualnej weryfikacji w  czasie trwania konkursu, jak też jako dowód płatności w przypadku wylosowania nagrody.

Wygrana obejmuje sfinansowanie kosztów podróży do krainy pingwinów i nagrodę pieniężną na opłacenie podatku od wygranych w grach losowych w kwocie 9444 złotych.  Loteria trwać będzie od 1 sierpnia do 30 września. W tym czasie mamy możliwość rejestrowania transakcji kartami MasterCard i udziału w loterii.

Program dwutygodniowej wycieczki dla dwóch osób na Antarktydę przedstawia się w skrócie następująco:   

– Dzień pierwszy i drugi: wylot z Warszawy do Argentyny do miejscowości Ushuaia,

– Dzień trzeci: Rozpoczęcie rejsu statkiem po kanale Beagle wzdłuż wyspy Navarino,

– Dzień czwarty: Podróż Cieśniną Drake’a,

– Dzień piąty: Zejście na ląd, zwiedzanie lodowców z możliwością obserwacji pingwinów, albatrosów i fok,

– Dzień szósty do jedenastego: Podróże poduszkowcami. Zwiedzanie dziewiczych wysp i dawnych stacji badawczych. Pływanie kajakami pośród lodowej kry,

– Dzień dwunasty: Przybycie na wyspę Króla Jerzego, zwiedzanie cerkwi Bellinghausen – jedynej stale funkcjonującej cerkwi prawosławnej na Antarktydzie. Pobyt na wyspie wieńczy przelot do Punta Areanas w Chile,

Na dzień trzynasty i czternasty zaplanowany jest transfer na lotnisko i powrót do Polski, który nastąpi piętnastego dnia od rozpoczęcia podróży.

Powiązane wpisy: