Zarabianie z bankiem. Rekomendacje.

Banki w pozyskiwaniu nowych klientów nie poprzestają już na efektownych reklamach.  W różnych promocjach, programach i sposobach korzystania z udostępnianych produktów finansowych, stosują wymierne zachęty, które skutkują tym, iż jest to zarabianie z bankiem określonych kwot pieniężnych, czasami dość znaczących.

Rekomendacje.

Zarabianie z bankiem, którym jest mBank polega na polecaniu konta Emax lub eKONTO. Za każdą poleconą osobę, która otworzy jedno z powyższych kont, mBank wypłaca 50 zł premii. Warunkiem jej otrzymania jest dokonanie przez osobę poleconą płatności kartą na łączną kwotę, minimum 300 zł w ciągu 60 dni od daty otwarcia rachunku.

Aby wziąć udział w tym programie, trzeba mieć konto w mBanku. Dla polecających Biznes konto, mBank przygotował atrakcyjne nagrody rzeczowe. Począwszy od gwarantowanych nagród w postaci urządzeń wielofunkcyjnych HP i dysków przenośnych Toshiba, poprzez laptopy i smartfony a na nagrodzie głównej, skończywszy. Jest nią voucher na wycieczkę marzeń o wartości 12000 zł.

Warunkiem otrzymania punktów wymienialnych na nagrody jest dokonanie, przynajmniej jednego przelewu do ZUS lub US z nowo otwartego konta przez osobę poleconą. Wartość przelewu nie może być niższa niż 100 zł .

 

 

W programie rekomendacyjnym Kredyt Banku może zarabiać osoba polecająca, jak też osoba polecana, która otworzy rachunek firmowy, wpłaci na nie kwotę minimum 2500 zł i będzie aktywnie korzystać z karty do konta.

Kredyt Bank za skuteczną rekomendację wynagradza obie strony kwotami po 50 zł. Zarabianie z bankiem w powyższym schemacie ograniczone jest kwotą 750 zł dla osoby polecającej, co odpowiada poleceniu maksymalnej liczby 15 nowych klientów.

Najbardziej opłacalne zarabianie z bankiem jest w przypadku udziału w programie rekomendacyjnym Alior Banku. Za jednorazową rekomendację kredytu hipotecznego można otrzymać 1000 zł prowizji.

Premie wypłacane są także za polecanie konta osobistego – 50 zł, kredytu gotówkowego – 0,8% jego wartości lub kredytu konsolidacyjnego, także z prowizją 0,8%. Warunkiem skorzystania z powyższych profitów jest skorzystanie przez osobę poleconą z powyższych produktów w określonym czasie i posiadanie przez osobę polecającą konta w Alior Banku.

Do końca bieżącego roku, Alior Bank gratyfikuje wszyskie, skuteczne polecenia dodatkową kwotą, w wysokości 10 zł.

Powiązane wpisy: