Ubezpieczenie OC/AC/NW

Ubezpieczenie OC, AC, NW – porównywarki ubezpieczeń.

ebroker.pl – ubezpieczenie OC, AC lub NW w najlepszych cenach w ofercie ebrokera – wyszukiwarki łączącej możliwość samodzielnego skalkulowania składki, jak też zlecenia tej czynności doradcy finansowemu. Jest to, niewątpliwie bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na poszukiwania najlepszych ofert w Internecie i wolą zlecić to profesjonalistom. Po podaniu niezbędnych danych doradcy – otrzymamy bezpłatnie najkorzystniejszą dla nas ofertę na rynku na jatańsze ubezpieczenie OC, AC lub NW. ebroker – to prawdziwy łowca okazji. Korzystając z usług jego doradców możemy liczyć na dostęp do aktualnych promocji, wyjaśnienie wszelkich haczyków w umowach, jak też obiektywną ocenę reklamowanych ubezpieczeń.

swiatubezpieczen.com – to następny lider wśród porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych. Poświęcając tylko kilka minut na wprowadzenie odpowiednich danych, otrzymamy najlepsze oferty firm ubezpieczeniowych. Możemy oddzielnie skalkulować składki na ubezpieczenie OC, AC i NNW, lub też poszukiwać tych ubezpieczeń w pakietach. To drugie rozwiązanie może okazać sie tańsze, gdyż z reguły firmy ubezpieczeniowe udzielają dodatkowych zniżek na zakup dodatkowego ubezpieczenia.  

ipolisa.pl – należy do jednych z pierwszych porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych na rynku polskim. W swej bazie posiada oferty szesnastu największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Taryfikator składek przy obliczaniu ubezpieczenia komunikacyjnego uwzględnia także okresowe promocje, oferowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe na najtańsze ubezpieczenie OC lub AC.

rankomat.pl – serwis umożliwiający rejestrację użytkownika i stworzenie własnego konta. Dzięki temu rozwiązaniu serwis przypomni Ci o wygasającej polisie a każda następna wizyta i kalkulacja OC lub AC nie będzie wymagała wpisywania wszystkich danych i przebiegała o wiele szybciej. Oferty – ubezpieczenie OC i AC przedstawiane są w formie rankingu, biorącego pod uwagę ponad 40 cech każdego ubezpieczenia. Możemy wtedy wybrać najlepszą ofertę pod względem ochrony, posiadanej kwoty, przeznaczonej na ubezpieczenie lub po prostu najtańszą opcję.

cuk.com.pl – multi agencja ubezpieczeniowa, posiadająca w swej bazie 60 ofert na ubezpieczenie OC i AC oferowanych przez 20 towarzystw ubezpieczeniowych. Firma oferuje poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi także profesjonalne doradztwo w przypadku zaistnienia szkody.

inseco.pl – serwis umożliwiający szybki i wygodny zakup ubezpieczenia OC lub AC przez Internet. Do indywidualnych wyników kalkulacji składki ubezpieczeniowej, dołączone są rekomendacje, ułatwiające wybór konkretnego ubezpieczenia: ubezpieczenie OC, AC lub NW.

Powyższe zestawienie zawiera spis najlepszych porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych online. Korzystając z wyszukiwarki lub klikając w odnośnik, użytkownik zostanie przeniesiony na stronę, gdzie można samodzielnie obliczyć składkę. Można także skorzystać z formularza kontaktowego, wtedy doradca przedstawi nam najlepszą ofertę. Kolejność wyszukiwarek w zestawieniu jest przypadkowa. Nie pozycjonujemy ich ze względu na dużą ilość czynników wpływających na wysokość składki ubezpieczeniowej, rodzaj – ubezpieczenie OC, AC lub NNW i ilość zakładów ubezpieczeń w danej wyszukiwarce. Pełne dane dostępne na rynku, otrzymamy kalkulując składki we wszystkich wyszukiwarkach, wtedy porównując komplet ofert – możemy wybrać najkorzystniejszą dla siebie. Dobra rada: o ile w przypadku ubezpieczenia OC – możemy śmiało poszukać i wybrać najtańszą ofertę na rynku, o tyle w przypadku auto casco – warto zwrócić uwagę na warunki ubezpieczenia i warunki, po spełnieniu, których nastąpi wypłata ewentualnego odszkodowania. Często spisane są one małym drukiem. Kupując najtańsze AC zyskujemy oszczędność, ale z drugiej strony szereg wyłączeń uniemożliwiających lub znacznie ograniczających kwotę odszkodowań. Starajmy się także poszukiwać ubezpieczeń z jednorazową opłatą składki. Należy pamiętać, iż opłacając ubezpieczenie w ratach – zawsze zapłacimy drożej.