blikomania

Blikomania z nagrodą główną 100 000 zł

Osoby, które nie korzystały jeszcze z Blika, maja okazję sprawdzić te aplikację, uczestnicząc jednocześnie w odbywającej się właśnie loterii. Blikomania bo o niej mowa, adresowana jest do zarejestrowanych użytkowników i osób, które pobiorą aplikacje Blika danego banku i będą jej używać do płatności, wypłat gotówki z bankomatów i przelewów.

Blikomania – jak zagrać ?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie i wysłanie formularza z dedykowanej strony blikomania.pl. Po tym fakcie musimy kliknąć w przysłany na skrzynkę link i potwierdzić rejestrację. A potem pozostaje już tylko używać Blika, jak najczęściej, zwiększając tym samym swoje szanse na nagrody. Nagrody w blikomanijnej loterii Polski Standard Płatności Sp. z o.o. – organizator loterii, przewidział jedną nagrodę główną, 10 nagród tygodniowych o wartości 1000 złotych a także 100 nagród losowanych co tydzień o wartości 100 złotych każda. Wartość nagrody głównej, to 100 000 złotych. Udział w loterii biorą wszystkie transakcje Blikiem wykonane do 31 maja bieżącego roku. O ewentualnej wygranej zostaniemy poinformowani droga mailową.

Banki uczestniczące w systemie Blik

Osoby niekorzystające do tej pory z Blika, mogą pobrać tę aplikację z banku w którym posiadają konto. Do grona tych instytucji zaliczamy: Alior Bank, Bank Zachodni WBK, mBank, Credit Agricole, PKO Bank Polski, T-Mobile Usługi Bankowe, Getin Bank, Orange Finanse, BGŻ BNP Paribas, Bank Millennium, ING Bank Śląski i Raiffeisen Polbank.

Powiązane wpisy: