peopay

Konkurs PeoPay od Pekao

Wśród firm z finansowymi konkursami pojawił się Bank Pekao. Promując swoją aplikację PeoPay ogłosił konkurs: „Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody”. Są nimi: 6 Tabletów Samsung Galaxy Tab S2 9,7, 500 powerbanków i 1000 kubków termicznych. Czas trwania konkursu, to 1.09 – 30.09.2016 r. Jego uczestnikiem może zostać każda osoba, która zainstalowała aplikację PeoPay i posiada zdefiniowany do niej rachunek, czyli pekaowskie Eurokonto. Powinna ona także zarejestrować się w konkursie na dedykowanej w tym celu stronie www.peopay.pl/konkurs.html.

Udział w konkursie polega na wykonaniu jak największej liczby transakcji przy użyciu tytułowej aplikacji. Transakcjami tymi mogą być płatności w punktach usługowo handlowych, wypłaty z bankomatów, jak również przelewy między użytkownikami aplikacji. Aby nie było tak łatwo, organizator konkursu narzucił tez specjalne limity. Są nimi liczone tylko jako jedna transakcja danego dnia polegająca na płatności w danym sklepie, wypłata pieniędzy z bankomatu i tylko jeden przelew na konto innego użytkownika aplikacji. W sumie transakcje, które możemy zarejestrować (uczynić) jako bezpłatne, to jedna wypłata z bankomatu i jeden przelew. Minimalna kwota transakcji, to 10 złotych.

Zwycięzcy poza nagrodami rzeczowymi otrzymają także profit w postaci opłacenia przez organizatora podatku. Zostanie on wpłacony przez bank do urzędu skarbowego w którym zarejestrowany jest zwycięzca – odbiorca nagrody.

W sumie, jak na tak duży bank, nagrody nie robią zbyt dużego wrażenia. Gdyby jeszcze liczba tabletów była większa. Wtedy może liczniejsze grono klientów Pekao skusiłoby się na zainstalowanie aplikacji PeoPay i udział w konkursie.

Powiązane wpisy: