vivus loteria

Weź darmową chwilówkę, spłać i wygraj telewizor

Rosnąca konkurencja wśród firm pożyczkowych zmusza je do szukania dodatkowych rozwiązań mogących zwiększyć ilość klientów. Stąd zapewne wynikło oferowanie pierwszych udzielonych pożyczek jako darmowych, ale tych jest już na rynku zatrzęsienie. Wyróżnikiem dla firmy w tej sytuacji może być taka pożyczka i na przykład udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami.

Ten rodzaj promocji wybrała firma Vivus Finance Sp. z o.o. organizując konkurs pod tytułem: Jest konkurs, są pieniądze. Jego zasady są bardzo proste. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na dwa nieskomplikowane pytania i udzielić najbardziej oryginalnej odpowiedzi na pytanie: która dyscyplina olimpijska jest według Ciebie najciekawsza i dlaczego? Warunkiem udziału w konkursie jest także skuteczne zaciągnięcie pożyczki i jej spłata na vivus.pl. Można rzecz jasna skorzystać z oferty firmy jako nowy klient i ubiegać się o pożyczkę darmową.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody:
– trzy telewizory Samsung UE50H6400AK o wartości 3006,19 złotych każdy,
– dziesięć tabletów Asus MeMO Pad 8 ME181CX, Android 4.4. (KitKat) 16 GB-8” o wartości 602,92 złotych,
– 100 nagród pieniężnych w kwocie 300 zł każda.
W przypadku wygranych telewizorów, organizator przeznaczył dodatkowe kwoty pieniężne na opłacenie należnego podatku od wygranych w wysokości 334 zł.

Konkurs trwa od 4 do 31 maja, zaś wyłonienie zwycięzców nastąpi na posiedzeniu specjalnej komisji 8 czerwca.

Daleki jestem od namawiania do pożyczek. Tę jednak jako pierwszą – darmową do kwoty 1600 złotych i udział w konkursie , można traktować jako zupełnie bezkosztową i formę zabawy. Pomijam tutaj poświęcony czas i wysiłek włożony w kreatywność, której wymaga odpowiedź na pytanie konkursowe. Pozostaje także kwestia podania i przetwarzania danych osobowych. Ale bez tego nie obejdzie się przecież prawie żaden konkurs…

Powiązane wpisy: