Doładowanie telefonu z konta bankowego

Doładowanie telefonu z konta bankowego. Zyskaj nawet 100%

Doładowanie telefonu z konta bankowego jest od długiego czasu preferowaną przeze mnie metodą. Pod względem profitów, właśnie tych dodatkowych, które zasilą telefon, ten sposób doładowań bije wszystkie pozostałe na głowę. Nawet na stronach operatorów nie znajdziemy tak dużych bonusów. Na przykład doładowania telefonów Orange z karty zdrapki są premiowane dodatkowymi środkami tylko dla największych kwot, odpowiednio dla 100 zł – 10 zł i dla 200 zł -30 zł (15%). Tak dużych bonusów jak przy doładowaniu z konta bankowego nie zyskamy także zasilając telefon w bankomacie, z terminala płatniczego, czy też z innego telefonu. Zasilenia te nie prezentują jednak zawsze stałej oferty banku i często dotyczą tylko wybranych operatorów telekomunikacyjnych. Warto z nich korzystać i śledzić promocje w swoim banku, które prezentowane są na stronie głównej, w zakładkach konta – wiadomości lub w przesyłkach emailowych. Poniżej przedstawiam wybrane promocje i bonusy na doładowanie telefonu z konta bankowego.

mBank dla abonentów T-Mobile na kartę – 100% wartości doładowania

Dla użytkowników komórek na kartę w sieci T-Mobile, mBank oferuje podwojenie wartości doładowania w ofercie „2 x więcej na konto do wszystkich sieci”.Doładowanie telefonu z konta bankowego w mBanku należy poprzedzić aktywacją oferty, której można dokonać poprzez: bezpłatny SMS o treści TAK na numer 676 lub kod ekspresowy * 100 * 76 # lub IVR*9602 lub serwis www i Tak Tak, ewentualnie kontaktując się z konsultantem BOU pod numerem 9602. Aktywacja promocji oznacza, iż abonent będzie otrzymywał bonusy po każdym doładowaniu konta na dowolną kwotę, czyniąc to z ROR-u w mBanku. Ograniczeniem w promocji jest ważność ekstra złotówek, która wynosi odpowiednio dla doładowań: 5 do 9,99 zł – 3 dni, od 10 do 24,99 zł – 7 dni, od 25 i więcej – 21 dni.

Eurobank i 50% więcej

Oferta „50% więcej na wszystko” kierowana jest do abonentów sieci nju mobile na kartę. Stawki doładowań objęte promocją, to 10 zł, 30 zł, 40 zł i 50 zł. Bonus z doładowania zostaje przyznany na konto „Promocyjne złotówki do wszystkich”. Do udziału w promocji niezbędnym jest wysłanie uprzednio sms-a o treści START na numer 215. Wpływ bonusu na konto następuje w ciągu 24 godzin od momentu dokonanego doładowania przelewem z rachunku w Eurobanku.

Abonentów sieci Pus (Plus Simplus, Sami Swoi, Plus na kartę, 36i6) eurobankowy przelew – doładowanie kwotą z zakresu 30 – 99 złotych premiowało 50% wartością zasilenia w promocji „Doładuj się na majówkę”.

Orange – 30% ekstra dla posiadających konto w Nowym Orange GO, Orange POP, Orange One i Orange Yes.

Plusbank – w weekendy więcej 30%

Po zalogowaniu się do bankowości internetowej plusbank24.pl i zasileniu telefonu kwotą od 30 zł do 99 zł, otrzymamy dodatkowe 30% wartości zasilenia. Oferta dotyczy telefonów prepaid sieci Plus zasilanych w soboty i niedziele. Doładowania w pozostałe dni tygodnia premiowane są 20% wartości zasilenia. W promocji mogą brać także udział abonenci Plus Mix, ale jedynie dla doładowań o wartości 20 złotych. Plusbank umożliwia ustawienie na koncie doładowań cyklicznych, na przykład co dwa lub cztery tygodnie w sobotę, aby automatycznie zyskiwać 30% za każde doładowanie telefonu.

Promocyjne doładowanie telefonu z konta bankowego w Banku Millennium

30% więcej dla abonentów sieci Orange – użytkowników ofert na kartę: Yes, Mix, Nowe Orange Go, POP, Orange One. Każde doładowanie kwotą 30 złotych premiowane jest 30% zasilenia. Jednostki taryfowe w kwocie 9 złotych ważne są przez 14 dni od momentu ich przyznania.

50% dla użytkowników sieci nju mobile. Kwoty doładowań premiowane są stawką 10, 30, 40 lub 50 złotych. Wcześniej należy wysłać SMS-a o treści START na numer 215. Rejestracja nastąpi w ciągu 20 minut.

Promocja Plus – 30% w weekendy za zasilenie konta z Millennium Banku ważna jest w soboty i niedziele. Kwoty premiowe zasileń, to 30 – 99 złotych. Promocja ważna jest do odwołania.

Promocje doładowań w ING Banku Śląskim

Aktualna promocja, to opisywana już wcześniej dla użytkowników kart przedpłaconych w sieci Orange. Każde doładowanie 30 złotowe premiowane jest 30% bonusem. Inną promocją oferowaną przez ING, jest 20% więcej za doładowanie ze zleceniem stałym. Premiowane są w tym przypadku wszystkie kwoty doładowań w sieci Orange.

Doładowanie telefonu z konta bankowego umożliwiają także inne banki niewspomniane w artykule. Liderem wśród ofert promocyjnych z bonusami pod względem ilości, wydaje się być Orange. Są też banki, które oferują zasilanie komórek bez dodatkowych profitów. Niektóre reklamują ten sposób doładowania jako bezprowizyjny…

Profity dla klientów z tego rodzaju doładowań zależą oczywiście od operatora, który skłonny jest w ten sposób lansować swoją ofertę. Wzięcie tego aspektu pod uwagę, jak też najtańszych ofert na połączenia pozwolić może na pełną optymalizację kosztów.

Powiązane wpisy: