Lubię to Konto porownywarkafinansowa

Wymarzone konto w BPH – LUBIĘ TO. 50 złotowy money back co miesiąc

Czekam na Wymarzone Konto w banku Raiffeisen Polbank a tu niespodziewanie pojawia się ono w banku BPH. Zanim Raiffeisen prześle mi link umożliwiający otwarcie rachunku, zrobię to na pewno u jego konkurenta. Wymarzone Konto z 50 złotowym zwrotem za
zakupy pojawia się w banku BPH ku uciesze wielu łowców bankowych promocji. Bank ten ubiegł skutecznie Raiffeisena oferując założenie atrakcyjnego rachunku bez reklamowych zabiegów, wypełniania ankiet i odwlekania tego momentu w czasie.

Oto wśród produktów finansowych banku BPH pojawia się KONTO LUBIĘ TO zupełnie darmowe i z atrakcyjnym money backiem. Co zyskujemy otwierając je dziś w promocji „Pieniądze Cię lubią”?

– główny profit, to 3% zwrot wydatków opłaconych kartą przypisaną do konta. Maksymalnie w miesiącu możemy zyskać do 50 złotych przez okres jednego roku, co daje kwotę 600 złotych. Aby otrzymać maksymalny 50 złotowy zwrot za płatności kartą, musimy nią wydać w miesiącu poprzedzającym zwrot 1667 złotych. Bank nie narzuca żadnych obostrzeń, co do rodzaju punktu handlowo -usługowego, w którym dokonamy płatności kartą. Możemy je realizować w sklepach spożywczych, supermarketach, sklepach z artykułami przemyslowmi, na stacjach paliw, aptekach, u usługodawców itd. 

– za prowadzenie konta zapłacimy 0 złotych – nie ma wymogu spełniania dodatkowych warunków, zasilania konta określoną kwotą, przelewem wynagrodzenia itp. Prawdziwie wymarzone konto.

– 0 złotych za wydanie karty płatniczej przypisanej do konta,

– 0 złotych za obsługę karty. Warunek do spełnienia, to minimum cztery transakcje w miesiącu na dowolną kwotę. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 6 złotych,

– 0 złotych zapłacimy za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 złotych zapłacimy za internetowe przelewy z konta,

– 0 złotych za doładowania telefonu komórkowego.

Dodatkowe 50 złotych możemy otrzymać za podpisanie umowy limitu w koncie. Kwota ta będzie wypłacona przez bank po sześciu miesiącach od momentu podpisania umowy.

Termin na założenie konta na powyższych warunkach przewidziany przez bank, to okres od 2 marca do 30 czerwca. Konto mogą założyć osoby, które od 1 stycznia bieżącego roku nie były klientami banku. BPH uzurpuje sobie prawo do zmiany warunków umowy, w tym zamknięcia powyższej promocji z zachowaniem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. Miejmy nadzieję, że z tego nie skorzysta i że przez cały rok będziemy mogli cieszyć się darmowym kontem i money backiem.

Osobiście uważam powyższą promocję za świetną i godną polecenia. Głośna akcja pod tytułem Wymarzone Konto przeprowadzana przez wspomniany wcześniej bank, tutaj nabiera realnego znaczenia. Brakuje jedynie lokaty oprocentowanej na 6%, tak jak w przypadku Raiffeisena…

 

Powiązane wpisy: