Lokata Start 4 5 w Meritum Bank

Najlepsze lokaty marzec 2015

Poniżej przedstawiamy zestawienie: najlepsze lokaty marzec 2015 uszeregowane pod kątem największej wielkości oprocentowania i minimalnego – wymagalnego okresu utrzymania depozytu. Podane w zestawieniu wielkości odsetek odzwierciedlają
oprocentowanie netto – po odjęciu podatku przez bank. Tak, jak w poprzednich miesiącach z racji niskich stóp procentowych, lokaty przynoszą nam nieznaczny dochód. Lepsze to jest jednak, aniżeli trzymanie środków na nieoprocentowanym koncie, którymi za darmo obraca bank.

Najlepsze lokaty marzec 2015 pod kątem wielkości oprocentowania (oprocentowanie netto)

Meritum Bank – 4,05% na 2 miesiące. Lokata Start. Wymagane jest założenie konta. Wielkość deponowanych środków: od 1000 do 10000 zł. Lokatę mogą założyć wyłącznie osoby otwierające w Meritum Banku Proste Konto Osobiste. Na założenie lokaty na powyższych warunkach przeznaczony jest czas jednego miesiąca od momentu złożenia wniosku o otwarcie rachunku – ROR. Zerwanie lokaty oznacza utratę całości odsetek.

Idea Bank – 3,65% Lokata Happy otwierana na okres trzech miesięcy. Plusem jest tu brak konieczności zakładania konta osobistego w Idea Banku. Dopuszczalne kwoty lokowanych środków: 1000 – 10000 złotych. Z oferty mogą skorzystać jedynie nowi klienci banku, którzy nigdy wcześniej nie posiadali żadnej lokaty ani jakiegokolwiek produktu finansowego. Osoby takie mogą założyć tylko jedną Lokatę Happy. Jej ewentualne zerwanie oznacza utratę całości odsetek. Ich kapitalizacja następuje po okresie umowy.

Getin Bank 3,24% Lokata Mobilna. Bank w przypadku tej lokaty wymaga założenia konta osobistego. Jedna osoba może założyć tylko jedną lokatę. Jej wymagana kwota, to 1000 – 10 000 złotych. Oferta kierowana jest do osób będących użytkownikami bankowości mobilnej Getin Mobile. Oprocentowanie lokaty jest stałe a jej okres wynosi dwa miesiące. Bank kapitalizuje odsetki po okresie umowy.

Najlepsze lokaty marzec 2015 – jednodniówki

Idea Bank (2,43%) Lokata PING-PONG dla środków od 1000 do 20000 złotych. Bank wymaga założenia konta osobistego. Lokata charakteryzuje się brakiem opcji jej automatycznego odnawiania.

Toyota Bank – 2,23% (tak jak zaznaczaliśmy na początku – netto) – Lokata 3% Na Dzień Dobry. Wielkość możliwych do ulokowania środków – 5000 złotych. Wymagane konto osobiste w Toyota Bank. Możliwość założenia przez jedną osobę maksymalnie trzech lokat w danym dniu. Lokata automatycznie się nie odnawia 🙁  Możliwa jest do założenia jedynie przez system bankowości elektronicznej.

BPS – 0,81% lokata 365. Minimum lokaty, to 20 000 złotych. Czas lokaty można określić w przedziale 1 – 14 dni.

Bank Millennium – 0,81%. Kwota: 500 – 9999 złotych. Bank nie wymaga założenia konta osobistego. Klient ma do wyboru okres lokaty w zakresie 1 – 15 dni.

Najlepsze lokaty marzec 2015 – tygodniówki

Idea Bank (2,11%) Lokata Na Chwilę w kwocie od 1000 do 1 000 000 złotych. Bank nie wymaga w tym przypadku założenia konta osobistego.

Plus Bank (1,38%) lokata Standardowa (elektroniczna) od jednego tysiąca złotych deponowanych środków. Maksymalna wielkość lokaty nie została przez bank określona. Wymagane jest konto osobiste w Plus Banku. Lokujący środki mogą założyć lokatę jedynie przez plusbank24 i bankowość mobilną.

Najlepsze lokaty marzec 2015 – jednomiesięczne

Getin Bank (1,78% netto) e-Lokata Wznosząca. Minimum kwoty deponowanych środków: 500 złotych bez górnego maksimum. Bank wymaga założenia lub posiadania konta osobistego.

Getin Bank – lokata Prosty Zysk. Oprocentowanie na 1,34% w skali roku. Lokata zakładana na jeden miesiąc bez konieczności posiadania konta osobistego. Minimum lokaty, to 500 złotych. Wcześniejsze zerwanie umowy o lokatę Prosty Zysk oznacza utratę wszystkich odsetek. Posiadacze ROR w tym banku zakładający powyższą lokatę mają profit w postaci podwyższonego oprocentowania do 1,85 %.

 

Powiązane wpisy: